LR – Nano Gold

Konuyu Yazan Songül Akyıldız   // 25 Mart 2017   // 0 Yorum

Neden Altın?
Tarih boyunca altın lüksün simgesi ve güzellik malzemesi olarak kullanılmıştır.
Nano-gold olarak da bilinen Kolloidal altın, çıplak gözle görülemeyen, sıvı halinde bulunan, mikrometreden küçük altın parçacıklarından olusur. Nanogold’un mucizevi nitelikleri, zamanın başlangıcından beri, vakit ve enerjilerinin çok büyük kısmını ayırdıkları simya biliminde, kolloidal altını” hayat iksiri” olarak tanımlayan eski uygarlıklar tarafından bilinmektedir.

Altının yaşlanmayı önleyici faydaları, 5.000 sene öncesine kadar dayanmaktadır: Cildinin esnekliği,yumuşaklığını arttırmak ,doğal parlaklığını korumak için her gece altın maskeyle uyuduğu söylenen Kleopatra’ya kadar uzanmaktadır. Antik Çin tıbbında, altın, gençliğin anahtarı sayılmış, kraliçeler hergün yüzlerine altın silindirlerle masaj yaptırırlarmış. Ayrıca Antik Hint Kültürü’nde, cildi forma sokmak, ışıltı kazandırmak ve kırışıklıkları azaltmak için altın kullanıldığı söylenmektedir. Antik Roma’da da savaşçılar, savaş yaralarının çabuk iyileşmesi için ayaklarına altın bastırırlarmış.
Altının etkisiyle cilt iyileşir, güçlenir, tazeliğini ve esnekliğini geri kazanır. Vücudun iyileşme ve yenilenmeye verdiği tepkiyi arttırır.

Peki altını bu kadar özel kılan nedir?
Altın, antioksidan özelliğiyle bilinir. Anti-inflamatuar ,aynı zamanda iyileşme sürecini hızlandıran bir madendir. Altın, hipoalerjiktir. Altın, derinin keratin seviyesine nüfuz edebilir. Aktif maddelerin cildin en derin tabakalarına kadar inmesini, en hızlı ve en kalıcı şekilde işlem yapmasını sağlar. Altın, cilde temas ettiğinde, temas ettiği bölgedeki kan dolaşımı hızlanır, hücre yenilenme sürecini arttırır, gençleşmeyi aktifleştirir. Altın, hücrelerimizde bulunan, elektrik yüklenmesine karşı hassas olan elektronlarla yakından bağlantılıdır. Bu iyonlar altının etkisiyle aktif hale gelir ve bozulan hücre bağlantılarının yeniden yapılandırılmasına yardımcı olurlar. Altın, dokuların elastikiyet özelliğini onarma konusunda da çok iyi bir şöhrete sahiptir. Altın melanin salgılamasını yavaşlatarak, guneşin yol açtığı hasarları ve yaşlanmayla meydana gelen lekelerin görünümünü azaltma özelliğine sahiptir.
Altın, doğanın gerçek bir mucizesidir.Bilgilendirme
 1. LR Online Ürün Katalogları sayfamızı inceleyiniz.
 2. LR Üyelik ile 4'te 1 oranında indirimli ürün satın alabilirsiniz +90 538 606 0333 (120 TL Tutan ürünler / 120x0.75 = 90 TL ödersiniz)
 3. LR Kazanç sistemi hakkında bilgi almak için +90 538 606 0333 numaralı hattım üzerinden ulaşabilirsiniz.
 4. LR Eğitim kitabımız, ürün anlatımı ve kullanıma dair bilgilendirmelerimiz mevcuttur.
 • Not 1: Üyelik için katalog üzerinden en az 85 TL değerinde ürün seçmeniz gerekmektedir.
 • Not 2: 100 tl altında kalan ürünlerde 7 TL Kargo ücreti söz konusudur.
 • Not 3: Ödeme yöntemleri olarak, Online kredi kartı ödeme, EFT veya Havale, Kapıda nakit veya Havale (Kapıda işlemlerde Yurtiçi kargo +5 TL işlem ücreti almaktadır)
 • Not 4: LR Ürün fiyatları yazılması yasaktır. Bu sebepten bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Benzer Konular

 • COLORS FONDOTEN
  25 Mart 2017   // 0 Yorum

  COLORS FONDOTENLERİMİZİN İÇERİĞİNDE ÇİNKO BULUNMAKTADIR Çinko nedir biliyor musunuz? ✔️Çinko, er...

 • LR - Racine
  25 Mart 2017   // 0 Yorum

  Cildin Genç Kalmasını Sağlayarak Yaşlılık Belirtilerini Geciktirmek İçin Hem Kozmetik Hem De Dermato...

 • L-RECAPİN
  25 Mart 2017   // 0 Yorum

  L-RECAPİN şampuan ve tonik #LR'ın saç dökülmesine karşı geliştirdiği bir ürün.Gerçekten saç dökülme...

 • KOLOSTRUM (COLOSTRUM) AĞIZ SÜTÜ
  25 Mart 2017   // 0 Yorum

  KOLOSTRUM (COLOSTRUM) AĞIZ SÜTÜ NEDİR KOLOSTRUMUN FAYDALARI NELERDİR. İNSAN BESLENMESİNDE KOLOSTRUM...